9.2. – 18:00

Různá místa / byt
Praha 2, Vinohrady

Cena: Základní vstupné: 350,-

Se prendre je zážitek pro dobrodružné diváky, který nás zavede do komplikovaného intimního života dvou akrobatů. Následujeme je v bytě z jedné místnosti do druhé, s něžností i bolestí, pobaveni zvědavostí nebo zaujati intenzitou jejich přítomnosti. Příběhy o sbližování v naší samotě. Vlastní zrcadlo – brutální a něžné, jedinečné a znepokojující. Představení umělců, přizpůsobené každodennímu životu, je totálním sebeodhalením: syrovým, dojemným, rušivým.

Za intimním představením Se prendre stojí spolutvůrci a účinkující Claudel Doucet a Cooper Lee Smith. Rozvíjejí interdisciplinární tvůrčí přístup, posouvají hranice a vrhají se do energie, která vzniká, mezi násilí a něhu. Oba akrobaté vystudovali Národní cirkusovou školu v Montrealu.

Důležitá informace: Představení má omezenou kapacitu, odehrává se v bytové jednotce na Praze 2, Vinohrady, v dochozí vzdálenosti od metra A, stanice Náměstí Míru. Přesnou adresu a další instrukce vám zašleme emailem den před termínem představení. Setkání diváků proběhne vždy 15 minut před začátkem představení na dané adrese.

Doporučený věk: + 8
Délka: 80 minut

Spoluautorka a účinkující: Claudel Doucet
Spoluautor a účinkující: Cooper Smith
Dramatik: Félix-Antoine Boutin
Scénograf: Étienne René-Constant
Zvukový design: Cooper Lee Smit

VIDEO

Address: 18:00, Praha – byt / různá místa
Info Event: 350 - 9. 2. 2020 / 18:00
Sdílet:
Koupit vstupenku