Lenka Švolíková (CZ)

sat11feb(feb 11)10:00sun12(feb 12)17:00WORKSHOPLenka Švolíková (CZ)TVŮRČÍ LABORATOŘ - TUMBLEWEEDSCIRQUEON LAB, Petrohradská 310:00 - 17:00 (12)

Location

CIRQUEON LAB

Petrohradská 3

Time

11 (Saturday) 10:00 - 12 (Sunday) 17:00

Event Details

11. – 12. 2. 10:00 – 17:00
CIRQUEON LAB, Petrohradská 3, Praha Vršovice

Lektorka: Lenka Švolíková

Cena: zdarma (!registrace je závazná, počet míst je omezen!)

Jsi performer, tanečník, nebo cirkusák? Přesouváš se se svojí tvorbou z místa na místo? A taky se ti občas stává, že jsi doma všude a zároveň nikde? Pokud jsi se našel aspoň v jedné z vyjmenovaných možností, tak můžou být tyhle řádky právě pro tebe.

O víkendu 11. a 12. února proběhne tvořivá laboratoř k nově vznikajícímu projektu Lenky Švolíkové „Tumbleweeds“, který se zabývá otázkou „hledání domova v cizině“ a je určen pro nedivadelní prostory. Projekt má otevřený charakter – vždy se nanovo přizpůsobuje, jak místu uvedení, tak performerům, kteří ho vytváří.

Pomocí laboratoře bych ráda sdílela více informací o projektu, a především představila způsob jeho tvorby. Prakticky bude mít laboratoř, stejně jako i projekt dvě hlavní linie. V první budeme za pomocí jednoduchých zadání pracovat na tom, jak pomocí vlastní „disciplíny“ nacházet performativní dialog s prostorem a s partnerem. Ve druhé části se zaměříme na to, jak pomocí herních prvků vystavět jednoduché interakce s publikem. V případě, že Tě projekt osloví a budeš se do něj chtít aktivně zapojit, je laboratoř nejlepší způsob, jak zjistit více a zároveň dát o sobě vědět, tak neváhej a přihlas se.