11. 2. 2024 / 19.00
Palác Akropolis
490 Kč / 350 Kč

Přijměte pozvání k jedinečnému setkání diváků s performery a dalšími diváky. Během performance pro vás budou otevřené oba dva bary Paláce Akropolis.

For As Long As We're Here je série performativních instalací, během kterých tři cirkusoví umělci předvádějí bez přestávky jeden cirkusový trik po dobu až 4 hodin. Čas je ale jejich nepřítelem. Proměňovat se začne nejen počáteční virtuozita představení, ale i samotní umělci, kteří tak odhalí svoji křehkost a zranitelnost.

Projekt má modulární strukturu. Je vždy vytvářen pro vybrané místo a jeho kontext. V rámci exkluzivního zahájení festivalu Cirkopolis se v Paláci Akropolis potkají provazochodkyně na prověšeném a pevném laně s žonglérem, z jehož temene hlavy vyroste velmi dlouhá trubka.

Série performancí stírá hranice uměleckých forem a dělá z diváka aktivního aktéra, který se stává zodpovědným za vlastní zážitek.

Režisér: Mgr. Darragh McLoughlin
Účinkující: Mgr. Namer Golan, Theresa Kuhn, Louisa Wruck.
Podpořili: Mgr. Bauhaus Dessau, Schloss Bröllin International Art Research Location, Fonds Darstellende Künste s finanční podporou komisaře spolkové vlády pro kulturu a média, The Arts Council of Ireland, Carlow Arts Festival, VISUAL Carlow, Uillinn Dance Centre.

Dřívější spolupracovníci (zvukoví a scéničtí kurátoři): Andrea Salustri, Joseph Summers, Diane Barbé, Seán Ó Dálaigh, Branwen Kavanagh, Donal McConnon, Zillah Francis

Věk: 8+
Délka: 3-4 hodiny

VIDEO

Sdílet: