INFORMACE

11.2. – 10:00-14:00
12.2. – 10:00-14:00
CIRQUEON – Vlastislavova 11, Praha 4, Nusle

Cena vstupenek:
Cena: 1 200 Kč 
Pro lektory: 800

Kapacita: 12 míst

“Během posledních 10 let se věnuji akrobatickému tréninku a výzkumu u a rád bych se podělil o své současné názory a možnosti, jak přistupovat ke způsobu pohybu. Moje pohybová praxe vychází z akrobacie, a proto se jí budeme věnovat, pracovat ale budeme i s dalšími tématy, proto prosím přijďte s otevřenou myslí” 

Podíváme na probíhající výzkum a techniky jak sólového, tak skupinového pohybu s využitím akrobacie a pohybu jako prostředku k rozšíření našeho porozumění této oblasti pohybového výcviku.

Biography  

Winston Reynolds vystudoval nejprve britskou  školu Circomedia, kde se specializoval na pozemní akrobacii a fyzické divadlo. Později graduoval na holandské akademii ACAPA ( (Academy of Circus and Performance Art, 2012-2016). Během svého studia a uměleckého výzkumu  se specializoval na akrobatický tanec. Vytvořil zcela specifický jazykový slovník, který obsahuje prvky vycházející z gymnastiky, capoeiry, breakdance a bojového umění. Během studií byl veden Alexanderem Vantournhoutem ve fyzickém výzkumu a na Cirkopolis se představí v představení Red Haired Man. 

VIDEO

Sdílet: